logo-watchguard

Ärge unustage, et alanud sajandil valitseb informatsioon. Internet on paratamatus!
Pakume erinevaid tehnilisi lahendusi ADSL-i ja püsiühenduste realiseerimiseks, kaablis või juhtmeta.

On selgunud, et Internetis on lisaks hulgale headele inimestele ka mitmeid pahasid. Internetiühendus ei ole turvaline ning ilma tõhusa kaitseta interneti ühendatud arvuti on ründajale kerge saak. Mõelge, kuidas hindate oma andmeid ja kas olete valmis neid kaotama? Või mööda ilma võõrastele laiali jaotama? Selliste ebameeldivuste eest kaitseb Teid TULEMÜÜR!
Helika on volitatud edasimüüja Watchguard tülemüürideleWatchguard tulmüürid 

Firebox pakub enda klassis kõige täiuslikumat turvalisust. Kaitstes arvutivõrku troojalaste, viiruste, rämpsposti ja turvaaukude eest. Ühtne lahendus hoiab kokku aega ja raha, mis kuluks mitme seadme haldamiseks. Samal ajal on võimalik teha keerulisi võrgu lahendusi, lihtsa kasutus liidese kaudu.

Kaugtöö

Firebox pakub palju võimalusi teha kaug ligipääsusi kasutajatele. On võimalik teha
SSL VPN
IPSec
PPTP
tunneleid kasutajatele. Kasutajad kasutavad VPN tunneli jaoks Mobile VPN klienti, mis on hea ülevaatliku kasutusliidesega. Võimalik on teha mitme Watchguardi vahel olevaid VPN tunneleid.

Turvalisus

Fireboxi tulemüüri on sissehitatud mitu lahendust, mis annavad võimalusi administraatoril piirata kasutajate õigusi või kaitsa neid viiruste eest. Gateway AntiVirus/Intrusion Prevention GW A/I kaitseb kasutajaid pahavara, viiruste ja troojalaste eest. GW A/I skännib reaal ajas emaili - ja veebiliiklust. GW A/I viirus uuendab enda andmebaasi iga päev. Kui GW A/I avastab kahtlase tegevuse ühe IP poolt, siis ta plokkib selle IP kohe ära.

WebBlocker

Tänu Webblockerile saab piirata kasutajate surfamise harjumusi. Webblockeris saab keelata kategooriate abil, milliste lehekülgedele kasutajad võivad minna või mitte. Webblockeris saab ka keelata kindlaid lehekülgi.

Spamblocker

Spamblocker kaitseb ettevõttet spami eest. On võimalik, teha whiteliste ja blackliste, mille abil saab määrata millised meilid peavad kasutajateni jõudma või mitte. Spamblocker abiga saab teha Quarantine serveri, millest saab välja otsida meilid, mis on kogematta spami alla läinud ja lisada email turvaliste adresaatide hulka.

Võrk ja võimalused, mis Fireboxiga veel saaks teha.

Turvalisuse võimalused


Stateful Packet Firewall
Deep Application Inspection Firewall
Proxy Firewall
Firewall Application Proxies - HTTP, HTTPS, SMTP, FTP, DNS, TCP, POP3
Spyware Blocking
DoS Attack Prevention
Protocol Anomaly Detection
Behavioral Analysis
Pattern Matching
Fragmented Packet Reassembly Protection
Malformed Packet Protection
Static and Dynamic Blocked Sources Lists
Time-based Rules
Instant Messaging and P2P Allow/Deny
Static NAT (Port Forwarding)
Dynamic NAT
One-to-One NAT
IPSec NAT Traversal
Policy-based NAT
Virtual IP for Server Load Balancing

Kokkuvõtteks võib öelda, et Watchguardil on väga palju võimalusi, mis on pea võimatu ühe korraga kokkuvõtta, millega saab kõik võrgu vajadused rahuldatud.

Huvi korral helistage telefonil 6556207 või saatke E-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , ja üürikese aja pärast võtame Teiega ühendust. Soovi korral paigaldame seadmed ja häälestame vajaliku tarkvara Teie arvutisse. Võtmed kätte!